Dealer BMW Bońkowscy Szczecin

Jeżeli cechuje Cię wytrwałe dążenie do celu, a troskę o Klienta łączysz z motywacją do osiągania jak najlepszych wyników, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem BMW, który obecnie do swojego Zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Marketingu.

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie wizerunku firmy oraz marki na lokalnym rynku zgodnie z wartościami oraz standardami Dealera.
  • Planowanie oraz realizowanie strategii marketingowych.
  • Ustalanie oraz kontrolowanie budżetu marketingowego.
  • Organizowanie eventów, konferencji oraz spotkań według ustalonych standardów.
  • Zarządzanie social mediami oraz portalami społecznościowymi firmy.
  • Współpraca z agencjami marketingowymi.
  • Nadzorowanie pracy zespołu Działu Marketingu.
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie działań marketingowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu marketingu, komunikacji, reklamy lub pokrewne.
  • Ugruntowane doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu.
  • Doświadczenie oraz umiejętności w zarządzaniu zespołem.
  • Postawa ukierunkowana na realizację wyznaczonych celów.
  • Wysoka samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za podejmowane decyzje.
  • Umiejętność działania w stresie oraz pod presją czasu.
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera BMW w Polsce.
  • Benefity takie, jak: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie karty sportowej, ubezpieczenie na życie.
  • Bezpłatny dostęp do nauki języków obcych na platformie językowej.
  • Pół dnia wolnego w dzień urodzin.
  • Możliwość rozwoju oraz uczestniczenia w szkoleniach.
  • Możliwość kreowania i wdrażania w życie procesów i rozwiązań.
  • Świetną atmosferę w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla pracowników.

CHCESZ WSPÓLNIE Z NAMI DOSTARCZAĆ RADOŚĆ KLIENTOM BMW I WYWOŁYWAĆ UŚMIECH NA ICH TWARZACH?