Powiadomienia o Ofertach Pracy

Powiadomienia o ofertach pracy

BĄDŹ NA BIEŻĄCO I AKTYWUJ POWIADOMIENIA O OFERTACH PRACY, STAŻY I PRAKTYK.

Gotowy na nowe wyzwania, ale w chwili obecnej brak ofert w interesującym Cię regionie?

Aktywuj powiadomienia o ofertach pracy, staży i praktyk już teraz, aby nie ominąć żadnej szansy na rozwój swojej ścieżki zawodowej.  Wypełnij poniższy formularz – zostaw nam swoje dane kontaktowe, wybierz swoje preferencje odnośnie przyszłej pracy i gotowe!

Skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawią się oferty zgodne z podanymi przez Ciebie zainteresowaniami i preferencjami.

  Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych. W związku z tym, że zamierza Pan/Pani złożyć aplikację bez wskazania konkretnego procesu rekrutacyjnego niezbędne jest wyrażenie zgody o charakterze ogólnym. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnych procesach rekrutacyjnych spowoduje, że nie będzie Pan/Pani mógł/mogła brać w nich udziału. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania informacji dotyczących prowadzonych procesów rekrutacyjnych oraz prowadzenia działań przybliżających Sieć Dealerską BMW Group jako miejsce pracy, nie stanowi przeszkody w udziale w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.

  Aby złożyć aplikację wyłącznie na jeden konkretny proces rekrutacyjny prosimy o zapoznanie się z bieżącą ofertą na stronie https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy i wybór odpowiedniego procesu rekrutacyjnego.

  W każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści własnych danych, jak również prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.

  Przekazane dane osobowe mogą być udostępniane przez BMW Vertriebs GmbH Poland współpracującym podmiotom wyłącznie dla realizacji celów wskazanych w zgodzie, według wykazu opublikowanego na stronie internetowej https://www.bmw.pl/pl/footer/metanavigation/data-privacy.html

  Na powyższej stronie uzyskasz również dodatkowe informacje o ochronie danych osobowych i ich przetwarzaniu.