Staże

Nie będziemy rozpisywać się o młodym, dynamicznym zespole oraz owocowych czwartkach i casualowych piąteczkach. Owszem, jesteśmy dynamiczni, ale dlatego, że w naszych żyłach płynie miłość do marki BMW. Jeżeli pasjonujesz się motoryzacją, cenisz sobie dobry klimat w pracy oraz chcesz na co dzień obcować z nowymi technologiami – zapoznaj się koniecznie z naszymi ofertami staży. To, co możemy Ci zagwarantować, to radość z pracy, świetne towarzystwo i to co w dzisiejszych czasach jest nieocenione – doświadczenie w pracy z globalną marką.

✓ Nasze staże skierowane są do osób, które wkraczają na rynek pracy i chcą postawić swoje pierwsze kroki w najlepszej marce automotive. Decydując się na pracę z nami będziesz dostawać pensję. Staże są płatne.

✓ Jeżeli szukasz swojej drogi, która pozwoli Ci rozwinąć różnorodne umiejętności, zdobyć cenną wiedzę, a także otworzyć ścieżkę kariery, zapoznaj się z ofertą staży w sieci dealerskiej BMW.

PODSTAWOWE INFORMACJE O STAŻACH.

Kto może brać udział?

✓ Staże w Sieci Dealerskiej BMW kierowane są do Studentów i Absolwentów Uczelni Wyższych oraz Absolwentów ponadpodstawowych szkół technicznych i branżowych, wkraczający na rynek pracy.

Czas trwania.

✓ Od 3 do 6 miesięcy, 8h dziennie (możliwość elastycznego dopasowania).

Wynagrodzenie.

✓ Ustalane przez Dealera organizującego staż.

Rekrutacja.

✓ W zależności od potrzeb Dealerów BMW. Aktualne oferty staży zamieszczane są na bieżąco na stronie.

Q&A. WY PYTACIE MY ODPOWIADAMY.

Sieć dealerska BMW oferuje staże w różnorodnych działach. O zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych w sieci dealerskiej BMW mogą ubiegać się nie tylko inżynierowie czy studenci uczelni technicznych, ale także osoby, które lubią kontakt z ludźmi, interesują się sprzedażą, obsługą klienta.

Jedną z cech charakterystycznych pracy w BMW jest dostępność profesjonalnych szkoleń. To istotny element dla stażystów, którzy dopiero nabywają potrzebnego doświadczenia i umiejętności. Co więcej, może zdarzyć się, że podczas stażu będziesz mieć okazję uczestniczyć w jednym z bieżących, najnowszych szkoleń oferowanych pracownikom BMW. Jednocześnie, jeżeli wykażesz się dużym zaangażowaniem, a wizja pracy sieci Dealerskiej BMW będzie dla Ciebie atrakcyjna, być może dostaniesz szansę, by po zakończeniu stażu kontynuować swoją przygodę w strukturach firmy.

Tak. Najważniejszym celem odbywania stażu jest zdobycie szerszej wiedzy i umiejętności, które mogą przydać się w dalszej karierze zawodowej. To także okazja, by poznać sposób funkcjonowania firmy oraz danego działu. Decydując się na staż w sieci dealerskiej BMW wiele takich informacji i objaśnień oraz cennej wiedzy można uzyskać od swojego opiekuna stażu. Również dzielenie się wiedzą przez innych doświadczonych pracowników to nieocenione wsparcie w rozwoju.

Dobra atmosfera w miejscu odbywania stażu jest bardzo istotna, gdyż pozwala przezwyciężyć stres, czuć się lepiej w miejscu, do którego przychodzimy, a tym samym wyciągnąć ze stażu więcej dla siebie. Atmosfera, chociaż w pełni profesjonalna, jest przyjazna i jednocześnie napędza nas do rozwoju. Zgodnie z kulturą organizacyjną firmy, cały zespół ma wspólne cele i razem dąży do tego, by zapewnić jak najwyższy poziom satysfakcji klientów. W BMW słowo „premium” definiuje bowiem nie tylko oferowane samochody, ale także odczucia pracowników i klientów.

Bez względu na obszar, który wybierzesz staż w BMW będzie wartościowym doświadczeniem. Umożliwia Ci obcowanie z nowoczesnymi technologiami, profesjonalnym zespołem i zaawansowanymi technologicznie samochodami z segmentu Premium. BMW to marka o światowej renomie oraz lider segmentu Premium. Jest to jeden z powodów, dla których odbycie stażu w BMW może okazać się cennym wpisem w CV. Potencjalny pracodawca czy rekruter, widząc nasze logo w dokumentach aplikacyjnych, będzie wiedział, że ma do czynienia z kandydatem, którego warto zatrudnić.

AKTYWUJ POWIADOMIENIA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

Poszukiwania idealnie dopasowanego do Ciebie stażu u Dealerów BMW możesz zacząć już teraz! Zapraszamy do aktywowania powiadomień o ofertach staży dopasowanych do Twoich preferencji.

Odważ się i zmień część swojego życia razem z wiodącą marką premium. Aktywuj Powiadomienia o ofertach staży w Sieci Dealerskiej BMW!

 

AKTUALNE OFERTY STAŻY.

Rozwiń prędkość na drodze swojej kariery i aplikuj na staż w sieci dealerskiej BMW!

 

Sprawdź aktualne oferty

INTERESUJĄCA OFERTA STAŻU

WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

SPOTKANIE U DEALERA BMW

RADOŚĆ ZE ZDOBYWANIA DOŚWIADCZENIA W MARCE BMW