Jak wygląda proces rekrutacyjny

Kiedy już znajdziesz odpowiednią ofertę pracy u jednego z Dealerów sieci BMW Group i złożysz aplikację, skontaktuje się z Tobą zespół firmy rekrutacyjnej 313C, która realizuje procesy rekrutacyjne na zlecenie Dealerów BMW Group.

313C specjalizuje się w projektowaniu i realizowaniu procesów rekrutacji i selekcji Nowej Generacji, których celem jest dobór takich Kandydatów do Pracodawców, aby w jak największym stopniu wzajemnie spełniali swoje oczekiwania.

Aplikując do wybranego Dealera BMW, możesz mieć do czynienia z jednym z poniższych procesów rekrutacji:

  1. Zespół Rekrutacyjny zbiera aplikacje Kandydatów, dokonuje wstępnej selekcji, a następnie przekazuje je do Dealera. W tym przypadku, jeśli Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, to Przedstawiciel Dealera skontaktuje się z Tobą w celu zaproszenia do kolejnych etapów rekrutacji.
  2. Zespół Rekrutacyjny zbiera aplikacje Kandydatów, dokonuje wstępnej selekcji oraz prowadzi cały proces, aż do momentu osobistego spotkania w siedzibie Dealera. W tym przypadku, to Zespół Rekrutacyjny przeprowadzi Cię przez cały proces.

Niezależnie od opcji rekrutacji, dołożymy wszelkich starań, aby w toku całego procesu dostarczyć Ci aktualnych informacji na temat statusu Twojej aplikacji.

ZŁÓŻ APLIKACJĘ JUŻ TERAZ!

Poszukiwania pracy u Dealerów BMW możesz zacząć już teraz! Zapraszamy do podjęcia kolejnych ekscytujących wyzwań zawodowych w naszym zespole.

Życzymy Ci powodzenia i cieszymy się, że będziemy mogli Cię poznać!

Aplikacja online

APLIKACJA
ONLINE

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna z Manpowergroup

PROCES PROWADZONY PRZEZ ZESPÓŁ REKRUTACYJNY

Rozmowa kwalifikacyjna u dealera BMW

SPOTKANIE U DEALERA BMW

Wymarzona praca u Dealera BMW

RADOŚĆ Z PRACY W MARCE BMW