Dealerzy BMW

Marka BMW to więcej niż prestiż. To też długa historia oparta na niezwykłym połączeniu tradycji z nowoczesnością. To również ugruntowana pozycja lidera branży motoryzacyjnej w segmencie Premium. Na ten sukces składają się nie tylko oferowane produkty najlepszej jakości, ale przede wszystkim ludzie pracujący dla BMW, a zwłaszcza Pracownicy w salonach Dealerów BMW, którzy kreują wizerunek marki.

Zatrudniamy ludzi, którzy lubią adrenalinę związaną z dążeniem do realizacji wyznaczonych celów, potrafią zarażać swoją pasją, dążą do poznania potrzeb Klientów i są w stanie przekazać im wiedzę na temat produktów BMW w ciekawy i angażujący sposób.

W przypadku stanowisk menedżerskich, poszukujemy liderów posiadających wiedzę i doświadczenie w zakresie kierowania zespołem, a także gotowych na wyzwania i realizację ambitnych celów stawianych przez Sieć Dealerską BMW.

APLIKUJ U DEALERA BMW.

Wybierz ofertę najlepszą dla siebie, aplikuj i dołącz do Zespołu profesjonalistów. Ludzi dzielących wspólne pasje, ceniących przyjazną atmosferę i czerpiących radość z pracy pod znakiem BMW – marki o wyjątkowo bogatej historii, która od ponad 100 lat skutecznie łączy luksus, bezpieczeństwo , nowoczesny design i sportowe osiągi.

Jeśli jesteś pasjonatą motoryzacji i chcesz rozpocząć swoją zawodową karierę w Sieci Dealerskiej BMW, sprawdź aktualne oferty pracy naszych Dealerów z całej Polski.

ATMOSFERA PRACY W BMW.

Nasz zespół łączy fascynacja marką BMW. BMW to nowoczesne miejsca i narzędzia pracy wpływające na stworzenie optymalnych warunków dla każdego Pracownika. To także nastawienie marki BMW na indywidualny rozwój naszych Pracowników, poprzez objęcie ich profesjonalnymi szkoleniami realizowanymi przez BMW Group Polska.

Naszym Pracownikom oferujemy przyjazną atmosferę pracy dającą możliwość rozwijania swoich pasji i spełniania ambicji zawodowych, co w połączeniu z dobrymi zarobkami sprawia, że praca w salonie Dealera BMW, daje radość i satysfakcję.

KORZYŚCI Z PRACY W BMW.

Oferujemy ciekawe i rozbudowane programy szkoleniowe organizowane przez Grupę BMW.

Zapewniamy różnorodność zadań oraz możliwość kontaktu z najnowszą technologią i produktami premium.

Dostarczamy ekscytacji.

Inspirujemy by dbać o satysfakcję naszych Klientów.

Co oferuje Sieć Dealerska BMW?

Praca u Dealera BMW to nowoczesne miejsca i narzędzia pracy wpływające na stworzenie optymalnych warunków dla każdego Pracownika. To także nastawienie marki BMW na indywidualny rozwój naszych Pracowników, poprzez objęcie ich profesjonalnymi szkoleniami realizowanymi przez BMW Group Polska.

Naszym Pracownikom oferujemy przyjazną atmosferę pracy dającą możliwość rozwijania swoich pasji i spełniania  ambicji zawodowych, co w połączeniu z dobrymi zarobkami sprawi, że praca w salonie Dealera  BMW, będzie dawała radość i satysfakcję.

Poznaj najnowsze oferty pracy.

Lakiernik - ZK Motors Kielce

27.09.2023

Kielce -

Praca BMW

Logistyk - Gazda Group Gliwice

26.09.2023

Gliwice -

Praca BMW

Doradca ds. Sprzedaży Motocykli - Gazda Group Gliwice

27.09.2023

Gliwice -

Praca BMW

Młodszy doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych - Gazda Group Gliwice

27.09.2023

Gliwice -

Praca BMW