Dealerzy BMW

PRACA u DEALERA BMW.

Marka BMW to więcej niż prestiż. To też długa historia oparta na niezwykłym połączeniu tradycji z nowoczesnością. To również ugruntowana pozycja lidera branży motoryzacyjnej w segmencie Premium. Na ten sukces składają się nie tylko oferowane produkty najlepszej jakości, ale przede wszystkim ludzie pracujący dla BMW, a zwłaszcza Pracownicy w salonach Dealerów BMW, którzy kreują wizerunek marki w odbiorze Klientów.

Kogo szukamy?

Kogo szukamy?

Wierzymy w to, że praca powinna dawać radość i satysfakcję. Zależy nam również na tym, aby Klienci odwiedzający salony BMW czuli się wyjątkowo i chętnie do nas wracali. Dlatego szukamy ludzi pasjonujących się branżą motoryzacyjną, którzy interesują się nowinkami technologicznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w modelach BMW. Szukamy osób, które lubią adrenalinę związaną z dążeniem do realizacji wyznaczonych celów, potrafią zarażać swoją pasją, dążą do poznania potrzeb Klientów i są w stanie przekazać im wiedzę na temat produktów BMW w ciekawy i angażujący sposób.

W przypadku stanowisk menedżerskich, poszukujemy liderów posiadających wiedzę i doświadczenie w zakresie kierowania zespołem, a także gotowych na wyzwania i realizację ambitnych celów stawianych przez Sieć Dealerską BMW.

Co oferujemy?

Co oferuje Sieć Dealerska BMW?

Praca u Dealera BMW to nowoczesne miejsca i narzędzia pracy wpływające na stworzenie optymalnych warunków dla każdego Pracownika. To także nastawienie marki BMW na indywidualny rozwój naszych Pracowników, poprzez objęcie ich profesjonalnymi szkoleniami realizowanymi przez BMW Group Polska.

Naszym Pracownikom oferujemy przyjazną atmosferę pracy dającą możliwość rozwijania swoich pasji i spełniania  ambicji zawodowych, co w połączeniu z dobrymi zarobkami sprawi, że praca w salonie Dealera  BMW, będzie dawała radość i satysfakcję.