Praca jako technik w BMW – dlaczego warto?

BMW to więcej niż marka samochodów. To ogromny zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o to, by doświadczenia użytkowników BMW były jak najlepsze. Jesteśmy pasjonatami swojej pracy, która tak naprawdę jest pojęciem o wiele szerszym, niż jedynie wykonywanie codziennych obowiązków. Każdego dnia czerpiemy z różnorodnych doświadczeń i poszerzamy naszą wiedzę, by zapewnić kompleksową obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Zależy nam, by nasi klienci mieli do nas zaufanie i mogli podzielić się wyłącznie pozytywnymi odczuciami po skorzystaniu z usług serwisowych.

Dołącz do lidera w segmencie premium.

Któż nie chciałby zdobywać doświadczenia zawodowego od światowego giganta w dziedzinie motoryzacji? Blisko stuletnie doświadczenie bawarskiej marki na rynku samochodowym gwarantuje niepowtarzalną możliwość zdobywania wiedzy oraz poszerzania swoich kwalifikacji w firmie o mocno ugruntowanej pozycji i opartej na bogatej historii. Jeżeli jesteś głodny wiedzy i Twój zawód jest także Twoją największą pasją, sprawdź aktualne oferty pracy BMW i zgłoś swoja kandydaturę.

Jakie zadania zawodowe stoją przed technikiem BMW?

Technik BMW dla niejednego zainteresowanego może stanowić enigmatyczny termin. Pojęcie to obejmuje wiele aspektów pracy serwisowej, jednocześnie wykraczając bardzo daleko poza zagadnienia związane jedynie z pracą mechanika samochodowego. Nadrzędnym zadaniem zespołu techników jest dbanie o to, by użytkownicy samochodów BMW jak najdłużej cieszyli się jazdą bez problemów i awarii. Technicy zajmują się diagnostyką pojazdów BMW, obsługą gwarancyjną, wykonywaniem przeglądów technicznych oraz naprawą usterek. Technik BMW to osoba o rozległej wiedzy, zarówno w zakresie podzespołów samochodu, jak i systemów elektronicznych wykorzystanych do budowy pojazdu, wzbogacających go o dodatkowe funkcjonalności.

Kto odnajdzie się na stanowisku technika?

Różnorodność zadań, z jakimi każdego dnia spotyka się w swojej pracy technik BMW, wymaga od kandydata na to stanowisko niegasnącej motywacji do ciągłego rozwoju. W BMW oferujemy nieograniczony dostęp do interesujących szkoleń i licznych materiałów edukacyjnych. Ze swojej strony inwestujesz jedynie odrobinę czasu, poświęcając go na bycie na bieżąco ze wszystkim, co pojawia się w branży motoryzacyjnej. Dysponując zawsze aktualną wiedzą, jesteś gwarantem najwyższego standardu obsługi i jednym z filarów solidności, dzięki której kolejni klienci obdarzają markę BMW zaufaniem. Dodatkowym atutem każdego technika jest rzetelność w przestrzeganiu procedur i standardów BMW. Działając zgodnie z ustalonymi regułami, stajesz się kluczowym ambasadorem marki, a dobra organizacja pracy czyni ją przyjemną zarówno dla Ciebie, jak i naszych klientów.

Jakie korzyści płyną z pracy w segmencie premium?

Oprócz nieograniczonego dostępu do materiałów szkoleniowych i doświadczeń, jakie zebraliśmy przez niemal sto lat obecności w świecie motoryzacji, gwarantujemy nieocenione w dzisiejszych czasach stabilne zatrudnienie. Odpowiednio wynagrodzimy Twoje zaangażowanie i inicjatywę, jeżeli dostrzeżemy, że praca w motoryzacji to Twoja pasja. Zależy nam na osobach, które regularnie podnoszą sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Współtworzenie globalnej, renomowanej marki to z pewnością benefit sam w sobie. Dla nas niezwykle liczy się Twoje bezpieczeństwo oraz zdrowie, dlatego zaoferujemy Ci możliwość przystąpienia do grupowego pakietu ubezpieczeniowego na wyjątkowo korzystnych warunkach, a także korzystania z prywatnej opieki medycznej. Niezwykle skrupulatnie dbamy także o work-life balance, dlatego zachęcimy Cię do regularnego uczęszczania na zajęcia sportowe, z którymi zadbasz o kondycję swojego ciała, ale także zrelaksujesz się po dniu pracy.

Jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko technika BMW?

Czujesz, że Twoja miłość do motoryzacji idealnie wpasowuje się w nasze wartości? Na naszej stronie BMW kariera, znajdziesz oferty pracy, jakimi aktualnie dysponujemy. Każda z ofert zawiera szczegółowe informacje dotyczące oczekiwań, jakie powinien spełniać kandydat, a także benefitów i dodatków, które możemy zaoferować jako przyszły pracodawca. Jeżeli znajdziesz ofertę, która idealnie Ci odpowiada i jest w preferowanej przez Ciebie lokalizacji, skorzystaj z przycisku do aplikowania i prześlij nam swoje CV.

Na szczególną uwagę z naszej strony w pierwszej kolejności mogą liczyć kandydaci, którzy mają wykształcenie techniczne. Niewątpliwym atutem jest minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Mile widziana jest także wcześniejsza praca w salonie samochodowym. Nie oznacza to jednak, że zamykamy się na kandydatów w trakcie lub tuż po ukończeniu nauki. Chętnie podejmujemy współpracę z młodymi, zdolnymi i ambitnymi ludźmi, czego dowodem jest obecność BMW na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników i oferowanie obiecującym uczestnikom dołączenia do grona profesjonalistów tworzących markę BMW.