młody mężczyzna i samochód BMW iX

XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z BMW!

BMW Group po raz kolejny znalazła się w gronie partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W kwietniu na targach Poznań Motor Show młodzi i zdolni mechanicy będą mieli niepowtarzalną możliwość zapoznania się z nowoczesnymi narzędziami i standardami pracy w Sieci Dealerskiej BMW. Warto pokazać się z jak najlepszej strony, ponieważ na finalistów czekają interesujące propozycje stażu lub pracy w segmencie premium.

Bądź na bieżąco z nowinkami szybciej, niż inni.

Obecność BMW Group na XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników i Akademii Młodego Mechanika to prawdziwy kąsek dla pasjonatów motoryzacji, którzy stoją u progu wejścia na rynek pracy. Jesteśmy przekonani, że dzięki wyselekcjonowanym materiałom szkoleniowym zapewnionym przez ekspertów BMW Group każdy uczestnik tego wyjątkowego wydarzenia wyjdzie bogatszy o nowe wiadomości o narzędziach i standardzie pracy w Sieci Dealerskiej BMW, a także zaopatrzony w wiedzę o najświeższych rozwiązaniach technologicznych związanych z segmentem premium. Nasi eksperci podzielą się ogromem wiedzy i z pełnym zaangażowaniem pomogą zgłębić interesujące tematy wszystkim pasjonatom i fachowcom startującym w XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Współzawodnictwo na najwyższym poziomie.

BMW Group bardzo aktywnie zaangażowała się w przygotowanie konkurencji finałowych. Jedną z nich będzie pasjonująca gra, w której młodzi mechanicy sprawdzą się w roli stażystów Autoryzowanych Serwisów. W trakcie, z pozoru niewinnej i przyjemnej zabawy, każdy z finalistów zweryfikuje swoją wiedzę techniczną oraz równie przydatne i niemniej ważne kompetencje kluczowe dla stażysty technicznego.

Zdolni mechanicy zmierzą się ze sobą także w konkurencjach praktycznych. Trenerzy BMW Group przygotowali dla nich zadania, w których na chwilę staną się mechanikiem Sieci Dealerskiej BMW. W konkurencjach finaliści kategorii Młody Mechanik oraz Mechanik Zawodowy będą mieli do czynienia z najnowszą wersją silnika oraz narzędzi pomiarowych, w których zostały zastosowane innowacyjne technologie.

BMW Group specjalnie na finał XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników przygotowała wyjątkową niespodziankę. Będą nią dwa elektryzujące modele BMW! Ekskluzywna możliwość dokładnego zapoznania się z najbardziej zaawansowanymi technologicznie samochodami na pewno dodatkowo zmotywuje każdego młodego mechanika, który rozważa start w eliminacjach.

Wszystkim uczestnikom biorącym udział w XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników będą przyglądać się przedstawiciele BMW Group. Po zakończeniu wydarzenia najbardziej obiecujące młode talenty mogą spodziewać się zaproszenia na staż bądź atrakcyjnej oferty pracy w Sieci Dealerskiej BMW.

Porozmawiajmy o przyszłości.

W dniach 7-10 kwietnia 2022 r. zapraszamy wszystkich uczestników targów Poznań Motor Show do odwiedzenia stoiska BMW. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania związane ze specyfiką pracy w segmencie premium oraz narzędziami i technologiami, z jakimi na co dzień mają styczność nasi mechanicy. Postaramy się rozwiać każdą wątpliwość i z ochotą porozmawiamy na tematy dotyczące umiejętności technicznych oraz kompetencji miękkich, także przydatnych w zawodzie mechanika.

Pasjonaci motoryzacji stojący u progu swojej kariery zawodowej dowiedzą się, jakie możliwości zawodowe oferuje im Sieć Dealerska BMW. Każdy utalentowany i zmotywowany do ciągłego rozwoju młody człowiek stanowi dla nas nieoszlifowany diament. Liczne ścieżki kariery w Sieci Dealerskiej BMW gwarantują, że brak doświadczenia nie stanowi problemu, o ile widzimy chęć do ciągłej nauki i stawania się lepszym z dnia na dzień.

Każdy odwiedzający nasze stoisko opuści je bogatszy o nowinki dotyczące części i komponentów stosowanych w samochodach BMW. Zainteresowani technologiami, którymi naszpikowane są nowoczesne samochody, także znajdą coś dla siebie. Jesteśmy również otwarci na dyskusje w tematach, takich jak rozwój elektromobilności w Polsce i przyszłość sektora transportowego w kontekście zastosowania paliw alternatywnych.