Staże i praktyki – rozpocznij karierę z BMW.

Większość młodych osób snuje plany i marzenia o swojej przyszłości. Prawda jest jednak taka, że najskuteczniejsze jest konkretne działanie, a nic nie poszerza wiedzy tak bardzo jak odpowiednia praktyka. BMW to miejsce, które doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego oferuje atrakcyjną ofertę praktyk i staży dla młodych ludzi. Kariera w BMW? Brzmi dobrze! Przekonaj się, dlaczego warto zacząć już dziś i aplikować na praktykę lub staż w BMW.

Praktyki w BMW – główne informacje.

Oferta naszych praktyk w BMW skierowana jest do uczniów oraz studentów, którzy kształcą się w kierunkach technicznych. Odbywają się one w Autoryzowanych Serwisach BMW w całym kraju, łatwo więc znaleźć miejsce w swojej okolicy. We współpracy ze szkołami zawodowymi oraz technikami, oferujemy uczniom realizację obowiązkowych praktyk zawodowych, a także zajęcia praktyczne, trwające 1 lub 2 semestry. W przypadku studentów, praktyki w BMW wynoszą od 1 do 3 miesięcy i również mogą być realizowane w ramach obowiązkowych praktyk studenckich. To idealny pierwszy krok, aby zapoznać się z pracą w serwisie z praktycznego punktu widzenia.

Dlaczego warto podjąć praktyki w BMW?

BMW to nowoczesna i prestiżowa firma, która stale się rozwija i wprowadza na rynek kolejne innowacje. Praktyki w BWM to szansa na naukę od najlepszych – doświadczonych mechaników i specjalistów z branży motoryzacyjnej. Nie ma lepszej nauki niż praktyka, dlatego BWM od pierwszych chwil dba o to, by praktykanci rozwijali swoją wiedzę i umiejętności, zapoznawali się z technologiami stosowanymi przez firmę, ale również mieli okazję bliższego poznania marki BMW, jej wartości i priorytetów. Na czas trwania praktyk przydzielony jest Opiekun wydelegowany przez Dealera, który zadba o to, aby praktyki w BMW były wartościowym krokiem w karierze. W przypadku studentów, firma chętnie angażuje się w pomoc w przygotowaniu prac inżynierskich i dyplomowych, których realizacja to często ważny punkt w karierze młodego człowieka.

Staże w sieci dealerskiej BMW.

Być może wkraczasz na rynek pracy i szukasz miejsca dla siebie? Jeśli fascynujesz się motoryzacją, staże w BMW mogą być strzałem w dziesiątkę! Są one kierowane do studentów i absolwentów Uczelni Wyższych, a także do absolwentów branżowych szkół technicznych. Trwają od 3 do 6 miesięcy, a stażyści otrzymują za nie wynagrodzenie (indywidualnie ustalane z Dealerem). Co ważne, oprócz osób z wykształceniem technicznym, o staże w BMW mogą ubiegać się też osoby zainteresowane sprzedażą lub kontaktem z klientem.

Korzyści ze stażu BMW.

Staż to doskonały, pierwszy start do kariery. Mimo dyplomu i świetnych ocen na studiach, potrzebne jest coś jeszcze – praktyczne doświadczenie. Sieć dealerska BMW to praca, która daje młodym ludziom duże możliwości. Prócz codziennych obowiązków, firma oferuje liczne szkolenia o wysokiej wartości merytorycznej. Staż w BMW to również szansa nauki od najlepszych specjalistów, którzy często są pionierami innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań w branży. To okazja na zapoznanie się z kulturą organizacyjną jednej z najbardziej prestiżowych firm automotive, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Praktyki i staże – szansa na karierę w BMW.

Zarówno praktyki, jak i staże w BMW to szansa dla najlepszych. Firma inwestuje w młode talenty, bo wie, że ich świeże spojrzenie, pasja i pracowitość to wartości bezcenne. Młodzi, zdolni pracownicy są bardzo poszukiwani w dynamicznie rozwijającej się branży motoryzacyjnej. Praktykanci i studenci mają więc możliwość podjęcia pracy w BMW, jeśli firma będzie z nich zadowolona. To szansa na stabilne zatrudnienie, atrakcyjne zarobki, możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Wiele osób, które dziś są długoletnimi pracownikami BMW, zaczynało właśnie w ten sposób. Warto więc już w szkole lub podczas studiów mierzyć wysoko i aplikować do najlepszych, gdyż przyszła praca w BMW może być w zasięgu ręki. Odbyte praktyki lub staż w miejscu takim jak BMW znacznie podnoszą prestiż każdego CV i udowadniają, że rekruter ma do czynienia z wartościowym kandydatem. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą praktyk i staży! Spotkajmy się w BMW i twórzmy razem tę wyjątkową markę.