Rozpocznij pracę u dealera BMW

Jeżeli motoryzacja to Twoja pasja, posiadasz wiedzę techniczną, angażujesz się w podejmowane inicjatywy i jesteś osobą zmotywowaną do pracy – trafiłeś we właściwe miejsce. Zwłaszcza jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych.

Przeczytaj uważnie niniejszy artykuł i dowiedz się, jakie możliwości stwarza kariera w BMW.

Szansa na realizowanie pasji w ramach ścieżki zawodowej to marzenie wielu osób. Takie perspektywy roztacza m.in. praca w motoryzacji. Osoby, które uwielbiają samochody i interesują się nowoczesnymi technologiami, a jednocześnie szukają pełnego wyzwań zatrudnienia w doskonałej atmosferze, powinny regularnie odwiedzać naszą stronę.

Praca w salonie samochodowym jako doradca klienta? A może w charakterze mechanika? Przekonaj się, jakie oferty czekają na Ciebie.

Z myślą o pracownikach

„Radość z pracy” – to hasło, które w prostych słowach i w doskonały sposób obrazuje kulturę organizacyjną BMW. Jako lider segmentu Premium, BMW stwarza wyjątkowe warunki i możliwości nie tylko dla swoich Klientów, ale i dla swoich pracowników. Obejmują one m.in. profesjonalne szkolenia, możliwości udziału w różnorodnych projektach, pracę w zróżnicowanym i międzynarodowym środowisku, wspieranie w realizacji swoich pasji czy unikalne szanse rozwoju zawodowego.

Rozumiejąc potrzeby swoich pracowników i wychodząc im naprzeciw, BMW dąży do wspierania ich nie tylko w rozwoju kariery, ale i w życiu osobistym. Wśród dostępnych benefitów można znaleźć m.in. pakiety świadczeń medycznych z możliwością ich rozszerzenia dla członków rodziny. Pracownicy BMW mogą również skorzystać z atrakcyjnych programów leasingowych na samochody BMW lub MINI. Istnieją także rozwiązania w zakresie pracy zdalnej i elastycznego czasu pracy, by ułatwić zachowanie równowagi między obowiązkami zawodowymi, a osobistymi.

Już od pierwszych kroków

Chociaż powyższe benefity brzmią jak argumenty, które miałyby przekonać doświadczonych menedżerów do dołączenia do firmy, BMW poszukuje utalentowanych i zaangażowanych osób nie tylko wśród uznanych specjalistów. Karierę u dealera BMW można rozpocząć np. od praktyk lub stażu, będąc jeszcze studentem czy świeżo upieczonym absolwentem. Oferty dotyczą wielu obszarów biznesowych i stanowisk z różnorodnymi oczekiwaniami w zakresie kompetencji czy doświadczenia. Chcąc na bieżąco śledzić nowe ogłoszenia, warto zapisać się na powiadomienia o ofertach pracy na naszej stronie.

Aby dołączyć do BMW, przede wszystkim konieczne jest spełnienie dwóch głównych warunków. Po pierwsze, niezbędne jest posiadanie wysokiego poziomu motywacji i zaangażowania. Są to cechy, które pozwolą lepiej zrozumieć kulturę organizacyjną firmy, a także stworzą szanse na rozwój w dynamicznym otoczeniu. Po drugie, ponieważ BMW to prawdziwa ikona motoryzacji, zainteresowanie tą dziedziną również jest istotnym czynnikiem. Oczywiście, pasja do marki w tym kontekście stanowi wartość dodaną. Atutem będzie także wiedza czy zainteresowania techniczne, zwłaszcza w odniesieniu do stanowisk związanych z serwisowaniem pojazdów.

Praca w segmencie Premium

Praca w salonie samochodowym BMW pozwala doświadczyć klasy Premium, jaka towarzyszy marce. Podstawowym elementem są oczywiście designerskie, innowacyjne samochody. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, wysokiemu poziomowi oferowanego komfortu oraz iście sportowemu rodowodowi, auta te stanowią naprawdę wyjątkową ofertę na rynku. To właśnie z nimi na co dzień obcują zarówno pracownicy salonu, jak i serwisu.

Wyjątkowe samochody w połączeniu z legendarną już jakością obsługi wpływają pozytywnie na zadowolenie nabywców, dzięki czemu praca w takich warunkach staje się prawdziwą radością. W gronie zainteresowanych kupnem BMW nie brakuje oddanych pasjonatów marki, co stwarza unikalne możliwości do rozmów i nawiązywania kontaktu z Klientami z segmentu Premium. Co więcej, oferując im wyjątkowe samochody lub otaczając opieką te, które już posiadają, pracownicy BMW stają się świadkami wielu radosnych chwil w życiu swoich Klientów. To także przynosi wyjątkową satysfakcję.

Wykorzystaj swój potencjał

Czynnikiem wyróżniającym pracę w Autoryzowanym Serwisie BMW lub w salonie samochodowym tej marki, jest także możliwość ciągłego rozwoju.  Wysoki poziom organizacji pracy, kontakt z najnowszą technologią i profesjonalne wsparcie szkoleniowe sprawiają, że kariera w BMW otwiera przed Tobą ogromne możliwości. Nieustanny rozwój oferty marki gwarantuje pracownikom wiele nowych wyzwań i szans na doskonalenie swoich umiejętności.

Zatem, jeżeli poszukujesz nowych wyzwań zawodowych, jesteś osobą zmotywowaną i nastawioną na rozwój osobisty, a przy tym interesuje Cię praca w motoryzacji, Grupa BMW to miejsce dla Ciebie. Aby być na bieżąco z najnowszymi ogłoszeniami, aktywuj powiadomienia o ofertach pracy, a kiedy znajdziesz odpowiednią dla siebie, aplikuj i wykorzystaj swój potencjał!