Rozpocznij karierę w BMW

Jesteś na początku swojej kariery zawodowej? Szukasz środowiska, w którym będziesz mógł rozwinąć skrzydła? Interesujesz się motoryzacją lub nowoczesnymi technologiami i chcesz, aby Twoja praca była także Twoim hobby? Sprawdź, jakie możliwości daje Ci kariera w autoryzowanych salonach BMW.

Wybór pierwszej pracy bądź miejsca, w którym odbywamy pierwszy w życiu staż, to ważne wydarzenie dla każdej osoby. Chociaż nie musi być to decyzja na całe życie, to często związujemy się z daną firmą na co najmniej kilka lat. Dlatego ważne jest, by dobrze czuć się w miejscu, w którym będziemy stawiać pierwsze zawodowe kroki. Równie istotny aspekt stanowi profesjonalne środowisko i możliwości rozwoju. Wszystko to, można znaleźć w salonach BMW.

Wyjątkowa kultura

Zatrudnienie w BMW wiąże się z obecnością w unikalnym środowisku. Atmosfera pracy, chociaż w pełni profesjonalna, jest przyjazna i jednocześnie napędza nas do rozwoju. Zgodnie z kulturą organizacyjną firmy, cały zespół ma wspólne cele i razem dąży do tego, by zapewnić jak najwyższy poziom satysfakcji Klientów. W BMW słowo „premium” definiuje bowiem nie tylko oferowane samochody, ale także odczucia Klientów oraz pracowników.

Jako światowa firma z bogatym doświadczeniem, BMW posiada bardzo zróżnicowane obszary biznesowe, w których możemy rozwijać swoją karierę. Bez względu na to, czy chcesz pracować jako mechanik, doradca serwisu, doradca sprzedaży czy na jeszcze innym stanowisku, rozpoczynając karierę w salonach naszej marki, otwierają się przed Tobą wyjątkowe możliwości rozwoju. Każdy z pracowników może liczyć na indywidualne traktowanie i profesjonalne szkolenia doskonalące jego umiejętności i pozwalające zdobyć nową wiedzę.

Dla pasjonatów technologii…

W BMW prężnie rozwijamy różne obszary biznesu. Sprawia to, że swoich sił w firmie mogą spróbować osoby o różnorodnych predyspozycjach, wykształceniu i z różnym doświadczeniem. Naturalne jest, że np. absolwent studiów technicznych, który interesuje się nowymi technologiami, lubi spędzać czas w warsztacie i pasjonuje się motoryzacją, najlepiej odnajdzie się w naszych strukturach jako mechanik BMW.

W przypadku serwisowania samochodów, pracownicy salonów dealerskich BMW mają do dyspozycji zaawansowane narzędzia pozwalające szybko i precyzyjnie diagnozować oraz serwisować pojazdy. O tym, jak w praktyce wygląda praca w nowoczesnym warsztacie, mieli okazję przekonać się m.in. finaliści Mistrzostw Mechaników na Poznań Game Arena, wcielając się w rolę mechaników BMW. Jednocześnie uczestnicy tego wydarzenia mogli zapoznać się z bogatą ofertą praktyk, staży oraz pracy zarówno dla absolwentów, jak i studentów ostatnich lat szkół technicznych.

… i nie tylko!

BMW to jednak nie tylko miejsce dla umysłów ścisłych i technicznych, ale także dla osób dobrze odnajdujących się w kontaktach międzyludzkich. Zwłaszcza ci, którzy interesują się marką, jej samochodami i stosowanymi technologiami, a jednocześnie potrafią swoją pasją zarażać innych, doskonale odnajdą się w strukturach jako doradcy sprzedaży. Pracownicy na tym stanowisku, ze względu na swoją rolę w kontakcie z Klientem, naturalnie stają się wręcz ambasadorami marki. To niezwykle istotna i odpowiedzialna rola.

Dla osób chcących połączyć pasję do technologii i chęć pracy bezpośrednio z Klientem, dobrym pomysłem będzie aplikowanie na stanowisko doradcy serwisu. Pełni on funkcję łączącą Klienta oraz pracowników warsztatu. Z jednej strony dba o szybkie i terminowe przyjmowanie oraz zdawanie samochodów, z drugiej odpowiada Klientowi na wszelkie pytania związane z dokonywanymi naprawami i serwisem.

Wybierz perspektywę przyszłości

Stojąc przed wyborem ścieżki zawodowej, warto postawić na miejsce, które pozwoli nam rozwijać się i czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Wyjątkowa kultura organizacyjna BMW sprawia, że kariera w salonach dealerskich marki jest marzeniem wielu osób. Możliwość połączenia pracy z pasją, szanse na doskonalenie swoich umiejętności i atmosfera premium stanowią o atrakcyjności pracy w BMW. Wybierając swoją karierę, wybieramy także swoją przyszłość. Dlatego warto postawić na BMW.