Nauczyciele na szkoleniu w akademii BMW Driving Experience.

W ramach programu BMW dla Szkół, BMW Group Polska wspiera polską edukację techniczną. Staramy się aby wiedza o samochodach BMW była jak najbardziej dostępna, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego jak istotnym zasobem, w dzisiejszych czasach, są informacje. Wspieramy nauczycieli polskich szkół technicznych przez udzielanie dostępu do platformy elearningowej, która zawiera bogate materiały edukacyjne związane z marką BMW oraz organizowanie szkoleń i konkursów. Dzięki temu nauczyciele z całego kraju mają możliwość poszerzania swojej wiedzy na temat pojazdów marki BMW i przekazywania jej dalej uczniom. To właśnie dla nich zorganizowaliśmy w ubiegłym roku konkurs na najciekawszą lekcję, w której wykorzystane zostały materiały edukacyjne BMW Group Polska. Zwycięzcy otrzymali zaproszenie również na lekcje, ale tym razem to oni szkolili się, pod okiem doświadczonych trenerów z akademii BMW Driving Experience.

Konkurs dla nauczycieli Szkół Technicznych.

BMW Group Polska jest organizatorem Konkursu dla Nauczycieli. Pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku. Celem tej aktywności jest promowanie dobrych praktyk w zakresie edukacji zawodowej. Zachęcamy nauczycieli do wykorzystywania materiałów edukacyjnych udostępnianych przez BMW Group Polska. Dzięki temu nie tylko aktualizujemy i poszerzamy wiedzę uczniów szkół technicznych, ale także inspirujemy nauczycieli do wprowadzania innowacyjnych metod nauczania.

Specjalna lekcja.

Za nami już realizacja nagród z ubiegłorocznej edycji konkursu dla nauczycieli szkół technicznych organizowanego przez BMW Group Polska. Wsparcie nauczycieli to nie tylko dostęp do wiedzy teoretycznej. BMW Group Polska pragnie zapewnić praktyczne doświadczenia, które pozwolą nauczycielom jeszcze lepiej zrozumieć specyfikację i technologię samochodów BMW.

Zwycięzca konkursu odbył szkolenie BMW Basic Training a 3 pozostałych laureatów zmierzyło się z szkoleniem Basic Compact Training. Szkolenia obfitowały w adrenalinę i moc niezapomnianych wrażeń. Szkolenia odbyły się w Bednary Driving City, które daje możliwość sprawdzenia swoich umiejętności za kierownicą w różnych warunkach. Jest to jeden z najlepszych ośrodków doskonalenia jazdy w Europie. Całość szkolenia odbyła się pod uważnym okiem licencjonowanych instruktorów BMW Driving Experience. Poniżej znajduje się fotorelacja z tego specjalnego wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu.

 W tym roku chcemy po raz kolejny rzucić wyzwanie nauczycielom, by zmierzyli się z zadaniem konkursowym jakim jest przeprowadzenie najbardziej angażującej lekcji z wykorzystaniem wszelkich dostępnych materiałów od BMW Group Polska. Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na podstronie: Konkurs dla Nauczycieli.

Zachęcamy do udziału – jak widać warto próbować zawalczyć o niezwykłe doświadczenia!

Współpraca w celu aktywizacji polskiej edukacji technicznej.

Jesteśmy dumni z wspierania polskiej przyszłości motoryzacji. Poprzez program BMW dla Szkół, BMW Group Polska stara się nie tylko zwiększyć zaangażowanie wśród młodych ludzi przez interesującą formę nauczania. Dodatkowo wspieramy nauczycieli w doskonaleniu swoich umiejętności i zdobywaniu najnowszej wiedzy z zakresu motoryzacji. To inwestycja w przyszłość i rozwój, który przynosi nie tylko korzyści edukacyjne, ale także niezapomniane wrażenia i radość z prowadzenia lekcji dzięki marce BMW.

Laureatom ubiegłorocznej edycji konkursu dla nauczycieli dziękujemy za ich kreatywność i zaangażowanie. Uczestników tegorocznej edycji, zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!