BMW 8GC w poznańskiej „Samochodówce”.

W ramach projektu BMW4Schools Uczniowie klas patronackich BMW mają możliwość czynnego udziału w wydarzeniach związanych z marką. Tym sposobem do Zespołu Szkół Samochodowych im. Tadeusza Tańskiego w Poznaniu, zaledwie kilka dni po premierze przyjechał model BMW 8GC, z którym Uczniowie mieli okazję dokładnie się zapoznać.

Trener z Centrum Szkoleniowego BMW Group nie tylko dokonał prezentacji nowego modelu, ale również poprowadził prelekcję na temat technologii pojazdów autonomicznych oraz napędów hybrydowych i elektrycznych.  Uczniowie chętnie zadawali pytania, a Trener poprzez swoje odpowiedzi starał się zgłębiać najważniejsze dla nich tematy.

W wydarzeniu uczestniczyli również przedstawiciele lokalnych Dealerów, którzy opowiedzieli w jaki sposób wygląda praca w Autoryzowanych Serwisach BMW oraz jak przebiegają praktyki, które Uczniowie będą realizować w kolejnym roku.

Na spotkaniu obecna była również Ewa Czerwińska – Przedstawicielka BMW Group Polska, która przekazała każdemu z Uczniów upominki oraz profesjonalną odzież roboczą, w której pracują wszyscy Pracownicy Autoryzowanych Serwisów BMW.

Zapytaliśmy Uczniów, czy poleciliby swojemu znajomemu udział w podobnym spotkaniu, organizowanym przez BMW Group Polska i aż 95% uczestników odpowiedziało, że zdecydowanie tak 😊

Co zdecydowało o takiej ocenie spotkania?

„Przedstawiciele którzy prowadzili spotkanie bardzo fajnie opowiadali o marce i o pracy u nich.”

„Miła atmosfera. Widać zaangażowanie ze strony organizatorów i prowadzących.”

„Bardzo wiele można się dowiedzieć z takiego spotkania i jest to bardzo interesujące dla kogoś kogo pasją jest motoryzacja.”

„Miła atmosfera, fachowe tłumaczenia.”

„Obejrzenie nowego modelu.”

„Podejście przedstawicieli serwisów do uczniów.”

„Dobre przygotowanie przedstawicieli BMW.”