Spotkanie online dla uczniów, studentów i absolwentów

W ramach współpracy ze szkołami i uczniami w dniu 28.06.2021 odbyło się spotkanie online dotyczące możliwości budowania swojej kariery w Sieci Dealerskiej BMW. Uczestnicy mieli okazję poznać bliżej strukturę Sieci, poznać aktualne oferty staży w Autoryzowanych Serwisach marki, aktywować powiadomienia o ofertach pracy, które w sposób automatyczny pozwalają dowiedzieć się o publikowanych ofertach praktyk, staży czy pracy zgodnych z preferencjami danej osoby i przede wszystkim porozmawiać o możliwościach rozwoju zawodowego w marce premium, jaką jest BMW.

W ramach kontynuacji spotkania, jego uczestnicy oraz osoby zainteresowane, którym nie udało się być na spotkaniu, po wcześniejszych zapisach, mieli możliwość indywidualnego spotkania i konsultacji z osobą, prowadzącą rekrutacje do Sieci Dealerskiej BMW.

Pomimo początku wakacji w spotkaniu aktywnie uczestniczyli zarówno uczniowie szkół technicznych i branżowych, studenci, jak również absolwenci.
Z ramienia BMW w spotkaniu uczestniczyła przedstawicielka BMW Polska – Ewa Czerwińska – oraz dwoje Kierowników Serwisu z grupy dealerskiej BMW Bońkowscy – Andrzej Strzelczyk (Gorzów Wielkopolski) oraz Emilia Pilarczyk (Szczecin – Hangarowa).