Dealer BMW Bońkowscy Szczecin

Masz ambicję koordynowania pracy Działu Myjni? Podejmiesz wyzwanie wprowadzenia go na jeszcze wyższy poziom? Stań na czele Działu Myjni Autoryzowanego Dealera BMW.

Dołącz do Zespołu BMW Dealer BMW Bońkowscy – firmy, która łączy prestiż marki z ugruntowaną i wieloletnią pozycją na rynku. Wrzuć swoją karierę na wyższy bieg i kontynuuj pracę zawodową w marce Premium na stanowisku:

Koordynator Myjni.

Twoje obowiązki:

  • Zarządzanie procesami funkcjonowania myjni samochodowej.
  • Koordynowanie pracy Pracowników Myjni w 5 obiektach (w Szczecinie, Koszalinie oraz w Pile).
  • Zapewnienie wysokiej jakości oraz efektywności procesu obsługi Klienta.
  • Monitorowanie i raportowanie poziomu wykonania wyznaczonych celów oraz koordynowanie terminowego przygotowywania samochodów przez Pracowników Myjni.
  • Współpraca z Kierownikami Serwisu oraz wsparcie w rozliczaniu zadań zleconych Pracownikom Myjni.
  • Aktywna współpraca ze wszystkimi działami wewnątrz firmy oraz dostawcami zewnętrznymi.
  • Zatowarowanie magazynów w niezbędne produkty Działu Myjni.

Wymagania:

  • Doświadczenie na tożsamym lub podobnym stanowisku pracy.
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu.
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Umiejętności interpersonalne niezbędne do koordynowania pracy rozproszonego zespołu w 5 obiektach (na terenie Szczecina, Koszalina, Piły).
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy.
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz pracą pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania pojawiających się nagle problemów.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym: Excel, Google Calendar, Google Sheets.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera BMW w Polsce.
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz wysokiej premii za realizację zadań.
  • Benefity takie, jak: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie.
  • Rozwój poprzez systematyczne uczestniczenie w specjalistycznych szkoleniach potwierdzonych certyfikatem BMW.
  • Bezpłatny dostęp do nauki języków obcych na platformie językowej.
  • Pół dnia wolnego w dniu urodzin.
  • Świetną atmosferę w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla pracowników.

Wspólnie z nami dostarczaj radość Klientom BMW i wywołuj uśmiech na ich twarzach!