Dealer BMW Bońkowscy Szczecin

Jeżeli cechuje Cię wytrwałe dążenie do celu, troskę o Klienta łączysz z motywacją do osiągania jak najlepszych wyników, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem BMW, który obecnie do swojego Zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Konsultant Biura Obsługi Klienta.

Twoje obowiązki:

  • Telefoniczna obsługa Klienta
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz udzielanie aktualnych informacji Klientom firmy
  • Umawianie wizyt serwisowych
  • Przekazywanie ofert handlowych klientom
  • Realizacja procesów zgodnie ze standardami marki BMW
  • Praca w systemie oraz terminarzu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Doświadczenie w telefonicznych rozmowach handlowych
  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do budowania długotrwałych relacji z Klientem
  • Cierpliwość w kontaktach z Klientem
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera marki BMW w Polce
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za osiągnięte wyniki
  • Benefity takie jak: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatny dostęp do nauki języków obcych na platformie językowej
  • Pół dnia wolnego w dniu urodzin
  • Świetną atmosferę w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla pracowników
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości poprzez liczne szkolenia z tego zakresu

CHCESZ WSPÓLNIE Z NAMI DOSTARCZAĆ RADOŚĆ KLIENTOM BMW I WYWOŁYWAĆ UŚMIECH NA ICH TWARZACH?