Dealer BMW Bońkowscy Gorzów Wielkopolski

Potrafisz zmienić miliony części w jeden wynik sprzedażowy? Doskonale znasz części samochodowe? Dołącz do Zespołu Działu Części i Akcesoriów, który łączy zamiłowanie do technologii i profesjonalną obsługę Klientów z motywacją do osiągania jak najlepszych wyników.

Obejmij prowadzenie w wyścigu, którego stawką jest zatrudnienie w Dealer BMW Bońkowscy – firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Kontynuuj swoją pracę zawodową w prestiżowej marce Premium jako:

Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów.

Twoje obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa Klientów Działu Części BMW i MINI według przyjętych standardów.
  • Aktywna sprzedaż części i akcesoriów Klientom indywidualnym oraz Klientom prowadzącym własne warsztaty samochodowe.
  • Obsługa Serwisu Mechanicznego w zakresie doboru części pod zlecenia.
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientami.
  • Realizacja wyznaczonych celów ilościowych, wartościowych i jakościowych.
  • Obsługa Magazynu oraz monitorowanie gospodarki magazynowej.
  • Współpraca z Pracownikami Serwisu, Działu Sprzedaży i Działu Marketingu.
  • Raportowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży uwzględniającej techniczne doradztwo dla Klientów.
  • Umiejętności sprzedażowe potwierdzone sukcesami.
  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z Klientami.
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów.
  • Wykształcenie mechaniczne lub pokrewne – mile widziane.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność oraz dobra organizacji pracy.
  • Doświadczenie w pracy w magazynie lub na różnych stanowiskach w serwisie samochodowym – mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera BMW w Polsce.
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz wysokiej premii za sprzedaż.
  • Benefity takie, jak: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie.
  • Rozwój poprzez systematyczne uczestniczenie w specjalistycznych szkoleniach potwierdzonych certyfikatem BMW.
  • Bezpłatny dostęp do nauki języków obcych na platformie językowej.
  • Pół dnia wolnego w dniu urodzin.
  • Świetną atmosferę w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla Pracowników.

Wspólnie z nami dostarczaj Klientom części i akcesoria najwyższej jakości!