Dealer BMW Bońkowscy Piła

Lubisz to uczucie, kiedy Klient jest Ci wdzięczny za okazaną pomoc i opiekę? Szukasz wyzwań i chcesz się dalej rozwijać, współpracując z pasjonatami motoryzacji i ekspertami w swojej dziedzinie? Dołącz do Zespołu Dealer BMW Bońkowscy, który łączy szukanie rozwiązań i profesjonalną obsługę Klienta z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii i motywacją do osiągania celów.

Obejmij prowadzenie w wyścigu, którego stawką jest zatrudnienie w Dealer BMW Bońkowscy – firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Kontynuuj swoją pracę zawodową w prestiżowej marce Premium jako:

Asystent/-ka Salonu BMW.

Twoje obowiązki:

  • Powitanie oraz obsługa Klientów zgodnie ze standardami marki.
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w firmie.
  • Zamawianie artykułów spożywczych i biurowych zgodnie z zapotrzebowaniem.
  • Dbanie o serwis urządzeń biurowych: drukarki, kserokopiarki, ekspresy itp.
  • Dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych, kawiarenki.
  • Organizacja i obsługa spotkań oraz konferencji.
  • Wspieranie pracowników Salonu w sprawach administracyjnych.

Wymagania:

  • Postawa ukierunkowana na Klienta, empatia oraz otwartość.
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów.
  • Umiejętność współpracy.
  • Systematyczność w działaniu.
  • Dokładność oraz skrupulatność w przygotowywaniu dokumentacji, zwracanie uwagi na szczegóły.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera BMW w Polce.
  • Benefity takie, jak: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie karty sportowej, ubezpieczenie na życie.
  • Możliwość rozwoju oraz awansu.
  • Bezpłatny dostęp do nauki języków obcych na platformie językowej.
  • Pół dnia wolnego w dniu urodzin.
  • Świetną atmosferę w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla Pracowników.

Wspólnie z nami dostarczaj radość Klientom BMW i wywołuj uśmiech na ich twarzach!