Dealer BMW Dynamic Motors Toruń

Jeśli masz już pierwsze zawodowe doświadczenia w obszarze prowadzenia dokumentacji pracowniczej, ewidencji czasu pracy lub/ i naliczania wynagrodzeń. Nie są Ci straszne przepisy prawa pracy i chcesz zdobywać praktyczną wiedzę z zakresu kadr i płac to zapraszamy do naszego zespołu.

Dla naszej grupy spółek BMW Dynamic Motors Sp. z o.o. oraz Toyota Jaworski Auto Sp. z o.o. poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu Kadr i Płac

Asystent Działu Kadr i Płac.

Zakres zadań:

  • Wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Monitorowanie terminów badań lekarskich oraz przygotowywanie skierowań na badania medycyny pracy
  • Nadzór nad ewidencjonowaniem i rozliczaniem czasu pracy
  • Sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnianiu i zarobkach dla pracowników
  • Przygotowywanie rozliczeń ZUS, podatkowych, PFRON i PPK
  • Uczestnictwo w bieżących zadaniach i projektach prowadzonych przez dział Kadr i Płac
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płacowej

Oczekiwania:

  • Trzyletnie doświadczenie w pracy w obszarze kadr i płac
  • Podstawowa wiedza w naliczaniu listy płac
  • Umiejętność czytania i interpretowania przepisów m. in. z obszaru prawa pracy, ustawy zasiłkowej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Doskonała organizacja pracy, Inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność i rzetelność w realizowaniu zadań
  • Umiejętność współpracy i nawiązywania relacji z pracownikami na różnych poziomach organizacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego
  • Miejsce pracy: Włocławek, Plac Wolności 3/4

Twoja specjalność to prawo pracy, wynagrodzenia i dokumenty pracownicze?