header-banner
FORMULARZ APLIKACYJNY


Asystent/ Asystentka Biura Obsługi Klienta - Praktyka
BMW Zdunek Premium Gdynia

Avatar

zamknij x

Dodaj zdjęcie z dyskulub wybierz awatar

Załącz CV

Dane osobowe

Kwalifikacje

Linki

Preferencje

Pytania dodatkowe

Uwagi

Zgody

Informacja dla Kandydatów

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym spowoduje, że nie będzie możliwości wzięcia w nim udziału. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych nie stanowi przeszkody w udziale w bieżącym procesie rekrutacyjnym, lecz uniemożliwi branie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania informacji dotyczących aktualnych ofert rekrutacyjnych oraz przybliżających marki BMW Group i Autoryzowaną Sieć Dealerską i Serwisową jako miejsce pracy, nie stanowi przeszkody w udziale w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.

W każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści własnych danych, jak również prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych osobowych.

Przekazane dane osobowe mogą być udostępniane przez BMW Vertriebs GmbH Poland współpracującym podmiotom wyłącznie dla realizacji celów wskazanych w zgodzie, według wykazu opublikowanego na stronie internetowej: https://www.bmw.pl/pl/footer/metanavigation/data-privacy.html

Na powyższej stronie uzyskasz również dodatkowe informacje o ochronie danych osobowych i ich przetwarzaniu.

Wygląda na to, że mamy już Twoją aplikację. Kliknij przycisk Aktualizuj jeśli chcesz ją zaktualizować. Wcześniejsze dane zostaną zarchiwizowane.